Вирощування зерна: основні проблеми фермера
Зерно залишається найбільш рентабельною культурою для успішного агробізнесу. Однак останнім часом українські (і не тільки) фермери зіткнулися з низкою проблем, так чи інакше, пов’язаних з вирощуванням зернових.
Вирощування зерна: основні проблеми фермера
Попереджений значить озброєний? Ну що ж, тоді поспішаємо вас попередити про найпоширеніші фермерських труднощі в прийдешньому 2018 році.
Успішне ведення господарства на фермі, незалежно від її масштабів, вимагає великих тимчасових і фізичних витрат. Також, завжди слід враховувати, що управління повинне здійснюватися таким чином, щоб надавати фермеру можливість отримувати максимальний прибуток.
Для власників невеликих фермерських господарств, які стикаються з вищезгаданими завданнями, міні трактори https://motokosmos.com.ua/minitraktory можуть стати незамінним помічником.
ЗМІНА КЛІМАТУ
Мабуть, сама неминуча і непоправна проблема сучасного фермера пов’язана з безпосередніми метаморфозами самої природи. Посушливі періоди, що змінюються різкими сезонними погодними перепадами, теплі осені — все це згубно впливає на процес вирощування зерна.
Наприклад, багато хто відзначає недолік вологи в посівний період. Звичайно, його можна компенсувати місцевим зрошенням, але про який прибуток тоді йдеться?
ГРИБНІ ЗАХВОРЮВАННЯ
Також велику небезпеку для посівних культур представляють різні захворювання, такі як бура і стеблова іржа, септореоз, борошниста роса, фузаріоз та ін.
В цьому випадку захищати зерно слід перед посівом: первинна обробка врятує від раннього розвитку захворювання. У вегетативний період знадобиться використання фунгіцидів і інсектицидів.
Укрупнення ГОСПОДАРСТВ
Здавалося б, велике господарство — не проблема, а навпаки — перевага. Однак великі посіви не завжди вдається вчасно і рівномірно обробити, що призводить до зниження врожайності і якості продукту в результаті.
У зв’язку з цим власники невеликих приватних господарств з міні-тракторів на озброєнні мають більше шансів розвинути власний агробізнес.
Знаючи «ворога» (проблему) в обличчя, ви зможете ефективно впоратися з усіма труднощами, отримавши в результаті великий урожай, а головне, якісне зерно для подальшого використання в харчовій промисловості.
В Україні вже посіяли 26% ранііх зернових
Найбільш придатними є:
1)Полтавська область;
2)Вінницька область;
3)Хмельницька область;
4)Черкаська область;
5)Тернопільська область;
6)Сумська область.
Великий вибір агротехніки тут
Комментариев нет.