Рубрика Быт / Выбор бытовой техники / Пост "Пилосос Electrolux ZB 2943"

Пилосос Electrolux ZB 2943

27 Янв 2016

pilesos-eloctroluxElectrolux ZB 2943 – це потужний автономний прилад, оснащений додатковим портативним пилососом ErgoRapido. Завдяки сучасній будові, такий він є не тільки універсальним та зручним, але й безшумним у роботі, швидко та якісно ліквідує пил навіть з найнедосяжніших місць та забезпечує відмінний рівень чистоти у квартирі. Пилосос Electrolux ZB 2943 оснащений високоякісним акумулятором Li-Ion та пило збірником з циклонним фільтром ємністю 0,50 л.

Особливості конструкції

Конструкція пилососа «два в одному» дозволяє за лічені хвилини повністю видалити пил не тільки з підлоги, але й з крісла, ліжка, столу або ковдри. Вертикальна фіксація спеціалізованої труби-всмоктувача, яка зосереджена на корпусі забезпечує відмінне видалення найдрібнішого пилу.

Роміри та параметри

Пилосос Electrolux ZB 2943 відзначається автоматизованим та безшумним режимом роботи, тому таке обладнання чудово підійде не тільки для домашнього прибирання, але й для досягнення чистоти у санаторіях та готельних комплексах. Невелика вага, яка складає 3,79 кг, та компактні розміри 25 х 11 х 114,3 см дозволяють оперативно та безпечно виконати будь-яке прибирання.

Переваги

Однією з головних переваг є наявність на ручці змінного портативного пилососа, який є призначеним для швидкісного очищення м’яких меблів та меблевої стінки. Крім того, за його допомогою можна легко видалити пил з салону машини. Розмір маленького портативного пристрою складає всього 43,5 х 11 х 10,2 см, тому його можна використовувати навіть для очищення одягу. Для більш зручного та універсального прибирання у комплект пилососа входить щітка-ролик з спеціалізованим лезом Brushrollclean та додаткова основа. Технологія BRUSHROLLCLEAN™ забезпечує самоочищення приладу, шляхом подрібнення пилу, завдяки чому досягається відмінна продуктивність приладу.

Дизайн та функціональність

Пилосос Electrolux ZB 2943 виконаний у стильному дизайнерському рішенні та представлений у різних кольорах. Завдяки використанню високоякісних матеріалів під час виробництва пристрою, є стійким до механічних пошкоджень та довговічним у використанні. Гармонійне поєднання високих функціональних можливостей та естетичної привабливості роблять Electrolux ZB 2943 вдалим вибором для зручного та оперативного прибирання.

Відгуки покупців

Не зважаючи на нестандартну для нас конструкцію, Electrolux ZB 2943 довлві популярний серед покупців та домогосподинь. Де б Ви не купували цей пилосос, Ви завжди знайдете лише хороші вігуки про його роботу, надійність та довговічність.

Оцените статью в своем блоге

Комментариев нет.